Rozwiązania dla Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

PULWERYZATORY ZERMA


Pulweryzatory Zerma PM

PM

PM tabela

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Pulweryzatory są dostępne z dyskami o średnicy od 300 do 800 mm. Są to wysokoobrotowe, precyzyjne „młynki” do rozdrabniania materiałów sypkich, odpornych na uderzenia oraz o średniej twardości. Materiał do pulweryzacji jest wprowadzony do komory przez środek pionowo zamocowanej tarczy, która jest ustalona współśrodkowo względem identycznej, obracającej się z bardzo wysoką prędkością. Materiał kierowany jest do przestrzeni, gdzie zostaje ścierany dzięki działaniu siły odśrodkowej, a powstały proszek jest transportowany przez dmuchawę do cyklona. Zależnie od aplikacji pulweryzator może być wyposażony w tarcze segmentowe lub złożone z jednego elementu.

APLIKACJE

Głównym przeznaczeniem pulweryzatorów ZERMA jest pulweryzacja przemiału pochodzącego z rur i profili PVC. Współpracując z kruszarkami i młynami urządzenia serii PM pozwalają na stworzenie ekonomicznego i wydajnego systemu do recykling opadów produkcyjnych. Kolejną aplikacją, gdzie pulweryzatory znajdują zastosowanie, to mielenie PE do rotomoldingu, tu materiał przetwarzany jest na drobny proszek, typowy wykorzystywany w tym procesie. Tutaj niezbędne jest zastosowanie przesiewacza, aby zapewnić właściwy rozmiar, rozdzielenie oraz właściwości końcowego materiału.

ZALETY

  • Łatwe ustawienie szczeliny tnącej
  • Możliwość wyboru dysków lub segmentów
  • Niska moc – duża wydajność
  • Innowacyjna konstrukcja
  • Szeroki wybór akcesoriów

 

 

 

 
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). [AKCEPTUJĘ - ZAMKNIJ] Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ