Rozwiązania dla Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

Maszyny do Termoformowania i Frezarki CNC GEISS

     Firma GEISS AG jako jedyna na świecie może zaoferować kompletne rozwiązanie w dziedzinie termoformowania. Firma oferuje kompletne wdrożenia maszyny do termoformowania, centrum CNC do obcinania po termoformowaniu, wykonanie formy jak również prototypu produktu. Zgodnie z hasłem w logo ”one step ahead” GEISS rozwiązuje zadania na jutro już dziś. To twierdzenie poparte jest ciągłym rozwojem oraz bardzo wieloma opatentowanymi rozwiązaniami. Dzięki wykwalifikowanemu i zaangażowanemu personelowi możliwy jest konsekwentny postęp.
     Klienci Geiss mogą polegać na naszym know-how: możemy dostarczyć specjalne rozwiązania określone podczas konsultacji z naszymi specjalistami na podstawie wymagań technicznych oraz analizy inwestycyjnej. Dostarczamy kalkulacje na maszyny szybko i kompleksowo w różnych rozmiarach i opcjach: parametryczny system projektowanie umożliwia stworzenie maszyny niemalże w każdym rozmiarze. Halogenowe grzałki, system płyt z regulowanym oknem, mocujący system ramowy oraz centra obróbkowe CNC stanowią uzupełnienie naszej oferty. Ciągły rozwój, produkcja modeli oraz form dla formowania próżniowego na naszych maszyn CNC – wspierane zintegrowanym systemem komputerowym odpowiada wymaganiom naszych klientów.
     W naszej fabryce stosujemy 3- i 5-osiowe frezarki, maszyny do cięcia laserem, roboty do spawania a nasz poziom wykorzystania parku maszynowego jest zoptymalizowany i przygotowany na dalszy rozwój. Jakość Geissa jest punktem odniesienia w technologii termoformowania a naszym celem jest być zawsze jeden krok przed konkurencją.    
Naszym celem jest uzyskanie najwyższej z możliwych wydajności produkcji. W tym celu dążymy do osiągania rzeczywistych oszczędności poprzez: redukcję czasu zmiany narzędzia dzięki wykorzystaniu elastycznych systemów, elementów grzejnych typu „flash” przy termoformowaniu oraz silników liniowych przy cięciu CNC.
    
Nasza oferta nie byłaby pełna bez obsługi serwisowej, dlatego wspieramy naszych klientów na całym świecie szybko, przy racjonalnych kosztach. Dzięki diagnostyce online jesteśmy w stanie pomóc użytkownikom naszych maszyn w każdej chwili. Nowa siedziba naszej firmy od 1999 roku mieści się w Sesslach, w pięknej Franconii. Maszyna może być dostarczona z nie spotykaną gdzie indziej listą opcji pozwalającą na dostosowanie urządzenia, pełną automatyzację - skrócenie czasu produkcji, błyskawiczną wymianę form itp. Warto sprawdzić nasze oferty  – to co u innych producentów stanowi opcję u nas jest w cenie podstawowej.

Oferta obejmuje między innymi:

  • Maszyny do termoformowania
  • Niezliczona ilość opatentowanych opcjii
  • Frezarki CNC 3 i 5 osiowe do obcinania po termoformowaniu
  • Kompletne Linie
  • Maszyny do cięcia ultradźwiękiem
  • Piły taśmowe
  • Produkcja form

 Jakikolwiek jest Twój cel, podejmujemy się doprowadzić Cię do niego!

 

 

 Czytaj więcej...

 

 
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). [AKCEPTUJĘ - ZAMKNIJ] Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ