Rozwiązania dla Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

Młyny wolnoobrotowe


Młyny Zerma GSL 180

 GSL180 GSL180 tabela1

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Młyny serii GSL 180 wyposażone są w schodkowy rotor o średnicy 180 mm i szerokości od 180 do 430mm. Napęd na rotor przekazywany jest bezpośrednio przez motoreduktor. Mała prędkość rotora redukuje poziom hałasu młyna, jak również ilość pyłu powstającego podczas mielenia. Specjalnie zaprojektowane noże w młynach GSL mogą być łatwo ostrzone i nie wymagają regulacji po naostrzeniu. Materiał podawany jest do młyna przez absorbujący hałas lej zasypowy, który może być dostosowany do różnych aplikacji oraz sposobów zasilania. W zależności od potrzeb urządzenia mogą być wyposażone w różnego rodzaju leje zasypowe, mogą być również montowane na standardowej podstawie i wyposażone w zbiornik z wyjściem pod lancę lub na podwyższonej ramie umożliwiającej odbiór przemiału do pudełka lub worka. Łatwy system zamykania i otwierania młyna umożliwia szybki dostęp do maszyny w celu czyszczenia i konserwacji.

APLIKACJE

Młyny wolnoobrotowe serii GSL 180 są głównie stosowane w procesie wtrysku oraz wtrysku z rozdmuchem jako młyny stanowiskowe do mielenia odpadu technologicznego. Uzyskiwany przemiał zawracany jest bezpośrednio do procesu produkcyjnego. Młyny tej serii mogą być również stosowane do mielenia mniejszych elementów z tworzyw sztucznych. Dostępne różnego rodzaju leje zasypowe oraz ramy umożliwiają integrację młynów z większością wtryskarek oraz robotów.

 

Młyny Zerma GSL 200

GSL200

GSL200 tabela

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Młyny serii GSL 200 wyposażone są w schodkowy rotor o średnicy 200 mm i szerokości od 180 do 500 mm. Napęd na rotor przekazywany jest bezpośrednio przez motoreduktor. Mała prędkość rotora redukuje poziom hałasu młyna jak również ilość pyłu powstającego podczas mielenia. Specjalnie zaprojektowane noże w młynach GSL mogą być łatwo ostrzone i nie wymagają regulacji po naostrzeniu. Materiał podawany jest do młyna przez absorbujący hałas lej zasypowy, który może być dostosowany do różnych aplikacji oraz sposobów zasilania. W zależności od potrzeb urządzenia mogą być wyposażone w różnego rodzaju leje zasypowe, mogą być również montowane na standardowej podstawie i wyposażone w zbiornik z wyjściem pod lancę lub na podwyższonej ramie umożliwiającej odbiór przemiału do pudełka lub worka. Łatwy system zamykania i otwierania młyna umożliwia szybki dostęp do maszyny w celu czyszczenia i konserwacji.

APLIKACJE

Młyny serii GSL 200 są mocniejsze niż serii 180, dlatego lepiej nadają się do mielenia większych elementów o cienkich ścianach. Młyny tej serii mogą być również stosowane do mielenia mniejszych elementów z tworzyw sztucznych. Dostępne różnego rodzaju leje zasypowe oraz ramy umożliwiają integrację młynów z większością wtryskarek oraz robotów.

 

Młyny Zerma GSL 300

GSL300 GSL300 tabela

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Młyny serii GSL 300 wyposażone są w schodkowy rotor o średnicy 300 mm i szerokości od 400 do 800 mm. Napęd na rotor przekazywany jest bezpośrednio przez motoreduktor. Mała prędkość rotora redukuje poziom hałasu młyna, jak również ilość pyłu powstającego podczas mielenia. Specjalnie zaprojektowane noże w młynach GSL mogą być łatwo ostrzone i nie wymagają regulacji po naostrzeniu. Materiał podawany jest do młyna przez absorbujący hałas lej zasypowy, który może być dostosowany do różnych aplikacji oraz sposobów zasilania. W zależności od potrzeb urządzenia mogą być wyposażone w różnego rodzaju leje zasypowe, mogą być również montowane na standardowej podstawie i wyposażone w zbiornik z wyjściem pod lancę lub na podwyższonej ramie umożliwiającej odbiór przemiału do pudełka lub worka. Łatwy system zamykania i otwierania młyna umożliwia szybki dostęp do maszyny w celu czyszczenia i konserwacji.

APLIKACJE

Młyny wolnoobrotowe serii GSL 300 są głównie stosowane w procesie wtrysku oraz wtrysku z rozdmuchem jako młyny stanowiskowe do mielenia odpadu technologicznego. Mogą być również używane jako centralne młyny o niskim poziomie emisji hałasu i małej wydajności. Mocniejsza konstrukcja serii GSL 300 pozwala na mielenie twardszych i grubszych materiałów, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu i mniejszej ilości pyłu. Wszystkie modele serii GSL mogą być wyposażone we wbudowaną pompę próżniową, w przypadku gdy system podawania nie będzie dostępny lub w celu transportowania zmielonego materiału do worków.

 
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). [AKCEPTUJĘ - ZAMKNIJ] Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ