Rozwiązania dla Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych.

SUSZARKI NA GORĄCE POWIETRZE NEW OMAP


SUSZARKI NA GORĄCE POWIETRZE HD

HD

Suszarki na gorce powietrze HD.1


Suszarki na gorące powietrze HD cechują się przepływem powietrza w zakresie od 70 do 170 m3/h. Urządzenia te wyposażone są w zbiorniki izolowane (grubość izolacji 50 mm) o pojemności od 15 do 200 dm3, które przystosowane są do montażu bezpośrednio na maszynie za pomocą dostarczanej wraz z urządzeniem bazy montażowej.


SUSZARKI NA GORĄCEPOWIETRZE HDC

HDCSuszarki na gorce powietrze HDC

Suszarki na gorące powietrze HDC cechują się przepływem powietrza w zakresie od 70 do 170 m3/h. Urządzenia te wyposażone są w zbiorniki izolowane (grubość izolacji 50 mm) o pojemności od 15 do 200 dm3, które są zamontowane na specjalnym wózku. Pod zbiornikiem znajduje się skrzynka odbiorcza z możliwością odbioru materiału przez dwa podajniki podciśnieniowe.


SUSZARKI NA GORĄCE POWIETRZE HDS

HDSSuszarki na gorce powietrze HDS

Suszarki na gorące powietrze HDS cechują się przepływem powietrza w zakresie od 180 do 900 m3/h i maksymalną temperaturą pracy do 150°C. Urządzenia te wyposażone są w zbiorniki izolowane (grubość izolacji 100 mm) o pojemności od 300 do 3000 dm3, które są zamontowane na specjalnej, wolnostojącej ramie. Pod zbiornikiem znajduje się skrzynka odbiorcza z możliwością odbioru materiału przez dwa podajniki podciśnieniowe.

 


 
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). [AKCEPTUJĘ - ZAMKNIJ] Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ